Organizatorzy

Opiekun naukowy konferencji
dr hab. Andrzej Szyjewski prof. UJ

Komitet organizacyjny
Koordynatorki: Dorota Wójciak, Andrea Czaja
Zespół ds. organizacyjnych: Kinga Ziembińska, Kama Wodyńska, Adam de Tournelle, Piotr Michałowski

Koło Naukowe Studentów Religioznawstwa UJ
Działające przy Instytucie Religioznawstwa Koło należy do Rady Kół Naukowych UJ skupia osoby pragnące poszerzyć swoją wiedzę z zakresu religioznawstwa. Koło organizuje wyjścia do grup wyznaniowych (wywodzących się nie tylko z tradycji chrześcijańskiej) wyjazdy badawcze i niezliczone konferencje (w ostatnich latach: Baśnie Braci Grimm, Mózg Umysł Religia, Per fidem ad astra). Celem jego działania jest rozwój naukowy studentów, promocja kierunku oraz wspieranie inicjatyw studenckich.

Instytut Religioznawstwa UJ
Powstały w 1974 roku Instytut Religioznawstwa, gromadzi badaczy i studentów zainteresowanych multidyscyplinarnymi studiami nad historią poszczególnych tradycji religijnych, a także historią wyznań w Polsce, badaniem współczesnych przemian religijności i rolą religii w życiu jednostek i społeczeństw, komparatystyką systemów religijnych i filozoficznych, oraz analizą poszczególnych zjawisk religijnych. W ofercie Instytutu znajdują się studia licencjackie, magisterskie i doktoranckie, co czyni z niego unikatową w  skali kraju jednostkę badawczą.

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie
Nowoczesna biblioteka, taka jak Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie, to nie tylko miejsce w którym można znaleźć książki. W swoich zbiorach, prócz książek i czasopism gromadzi też szeroką ofertę zbiorów specjalnych: muzyki, filmów, audiobooków, gier na konsolę, gier planszowych oraz komiksów. WBP w Krakowie, poza udostępnianiem swoich zbiorów, zajmuje się organizacją imprez kulturalnych, warsztatów dla starszych i młodszych a także spotkań z autorami książek. W Artetece, najmłodszej agendzie WBP w Krakowie, można też skorzystać z profesjonalnych programów graficznych, albo wypożyczyć czytnik e-booków słowem, – witamy w bibliotece 2.0.

Reklamy